KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 12317033
nr 1231 7033
Kajsa-Tuva Werner
(f. 1973), Sverige
Blandteknik, Signerad, daterad 2006, ca 40x29 cm
Kajsa-Tuva Werner, svensk bildkonstnär född 1973.
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 28 januari 2019
kl 18:37:03
100 kr
200 kr